BMW X1

Nejhledanější recenze a uživatelské testy teréních aut

Audi

 - Q7

BMW

 - X3, X1, X5

Zobrazit/skrýt všechny značky »

BMW X1 1,8

Auto má obvyklé pneumatiky, které by měly být hodně kvalitní a neměl by se opravovat žádný defekt. Po třech tiscích kilometerů jsem potřeboval vinou defektu vyměnit pneumatiky. Ani jeden autorizovaný servis v České republice neměl k dispozici jednu náhradní pneumatiku. Vůz byl tedy čtyři dny nepojízdný, než byla dopravena náhradní pneumatika z Německa. Mám odježděno poměrně mnoho a s tímto vozem jsem spokojený. I přes počítační problémy jej mohu…

Zobrazit více

BMW X1 X1 1,8

Od počátku jsem měl problémy s bržděním, přesněji nebržděním. Jakmile je mokrá vozovka, automobil se jen velmi těžko dá zabrzdit. Po ujetí několika metrů začne konečně za velké slávy brzdit, táhne hodně doleva. Auto jsem odvedl do autorizovaného servisu, kde mi s ním zkoušeli něco udělat. Neúspěšně. V poslední době se k tomu všemu přidalo neobvyklé třesení. Možná jsem narazil na špatný kus, ale auto od této značky už opravdu nechci.

Zobrazit více

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu BMW X1 ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2024 | nastavení cookies