Lada Niva

Nejhledanější recenze a uživatelské testy teréních aut

Audi

 - Q7

BMW

 - X3, X1, X5

Zobrazit/skrýt všechny značky »

Lada Niva 1.9TD

Před mou kopupí automobil dlouho stál, takže bylo potřeba vyměnit staré hadoce v palivové soustravě a na ovládání spojky. Zjistil jsem, že jsem si koupi auto, na které se mohu vždy a všude spolehnout. Neměnil bych. Sice je hlučnější, ale podlě mne to k tomuto typu aut prostě patří.

Zobrazit více

Lada Niva 1.7

Ladu hodnotím jako jedno z nejlepších terénních aut. Páni Sověti dokázali vyrobit opravdu kvalitní vůz, který sice není nikterak hezký a o nějakém pěkném interiéru nemůže být ani řeč, ale co do průchodnosti terénem je to špičkový auto. Auto je vhodné na zábavu do lesa, jako pomocník při práci v lese, apod. Co nemá Lada Niva moc ráda je asfalt, to pro ní není optimální cesta. Sedmnáctka motor podle mě optimál. Jsou diskuze, že je to hodně…

Zobrazit více

Lada Niva 1.9 TD

Výměna starých hadic v palivové soustavě a na ovládání spojky, dále oprava altíku. Jinak auto jezdí a zatím se další závada nevyskytla. Lada určitě není určená na nějaké dlouhé cesty, to je vcelku logické, upřednostní jí hlavně na vesnici nebo v místech, kde je velice špatná vozovka. S tou si dokáže Lada hravě poradit.

Zobrazit více

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu Lada Niva ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2024 | nastavení cookies