Chevrolet

Nejhledanější recenze a uživatelské testy teréních aut

Audi

 - Q7

BMW

 - X3, X1, X5

Zobrazit/skrýt všechny značky »

Chevrolet Silverado 5,3 LS

Terénní pick-up s pohonem 4x4, 5 místné, automatická převodovka. Auto vlastním 3 roky a jsem s ním nadmíru spokojen. Má pohon LPG se spotřebou cca 15-19 L/100km. Jezdím s ním jak po městě, tak dálky, tak i do lesa a auto je v podstatě velmi všestranné na jakýkoliv účel. Je schopné frčet po dálnici 150 km/h a točí 2500 otáček, žádné trápení jako s japonskými naftovými pick-upy. Zrychlení z 0-100 za cca 8 vteřin.

Zobrazit více

Chevrolet Captiva 2.0 Td

Nad koupí tohodle vozu jsem se dlouho rozmýšlel, jelikož už mi není dávno 20let a tak jsem místo sporťáku potřeboval nějaké větší vozidlo. Chtěl jsem navíc hlavně i bezpečné a pohodlné vozidlo pro zbytek rodiny, abych se nemusel bát když se žena vydá někam sama s naší dcerkou. Za ty roky co jsem už najezdil kilometrů a ještě s mojí prací najezdím, jsem už si chtěl také odpočinou od ručního řazení a upřednostňoval jsem atomat.Tam je nutno…

Zobrazit více

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu Chevrolet ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2024 | nastavení cookies