Dacia Duster

Nejhledanější recenze a uživatelské testy teréních aut

Audi

 - Q7

BMW

 - X3, X1, X5

Zobrazit/skrýt všechny značky »

Dacia Duster Arctica

Myslím si, že mohu porovnávat, přes dvacet let jsem používal vozy značky Ford. Duster má velmi dobrý podvozek, auto neutrhneš. Vůz se hodně houpe, rozhodně zatáčky neřežu, tak jako s Fordem. Bojím se, že bych odskákal. Je to vhodný vůz pro každodenní používání na našich neslavných silnicích. Do Dacie jsem nikdy nechtěl, ale kamarádi mě přesvědčili, abych to zkusil a rozhodně nelituji.

Zobrazit více

Dacia Duster Arctica

Mám dostatek zkušenosti, 20 let jsem používal vozy Ford, takže mohu srovnávat. Toto auto má vynikající podvozek, auto neutrhneš. Zatáčky s ním neřežu jako s Fordy, prostě se bojím, že ze zatáčky odskáču. To nic nemění na tom, že Duster je vhodný pro každodenní používání na českých silnicích. Menší kufr znamená, že auto není vhodné například pro převoz nábytku. Jednoduše: prostě navrdo 4x4 a jedem. 

Zobrazit více

Dacia Duster 1,5dci

Moc hezké a sympatické auto, na které jsem měl už zálusk delší dobu a i přes veškerou tu mediální masírku, kdy se na Dustera nesou negativní ohlasy, jsem do koupě šel a zatím nelituju. Motor 1,5 diesel se mi z počátku jevil jako dost slabý, ale postupně jserm mu čím dál víc přišel na chuť a myslím, že to je vzhledem k hmotnosti vozu dobře vybraná motorizace. Zvenčí auto působí jako malinkaté SUV, ale zdání klame, dovnitř se v pohodě vejde pět…

Zobrazit více

Dacia Duster 1.6

Z Dustera jsem doslova zklamaný. Poprvé jsem si koupil nové auto, předtím jsem jezdil ve starším Focusu a tluču se do hlavy, že jsem si o něm nezjistil více informací, hlavně na internetu. Auto nevypadá zle, hodně se mi líbí a docela jsem byl překvapený i z interiéru, ač to je jen základ. No zavazadlový prostor takřka žádný, místa šíleně málo, je to až hamba, že takový auto pustili z pásu. Pro ženu ideální auto, ovšem až na ty neduhy. Nízký a…

Zobrazit více

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu Dacia Duster ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2024 | nastavení cookies