Honda HR-V

Nejhledanější recenze a uživatelské testy teréních aut

Audi

 - Q7

BMW

 - X3, X1, X5

Zobrazit/skrýt všechny značky »

Honda HR-V 1,6

Již několik let vlastním vozy značky Honda a mohu jen doporučit. Honda HR-V má sice některé komponenty o něco dražší, ale poruchovost je minimální.  Pokud člověk tento vůz používá obvyklým způsobem, nebál bych se napsat, že se jedná o nesmrtelné auto. Vůz používám v zimních měsících na cesty do práce a jinak na hobby autocross v terénu. Auta rozhodně nešetřím a požívám vše, co umí. 

Zobrazit více

Honda HR-V 1.6

HR-V je skvělé auto v dobré základní výbavě. Dílenské zpracování je provedeno na výborné úrovni, líbí se mi tvary vozu, proto jsem se rozhodl k jeho koupi. Co se týče interiéru, nemůžu si výbavu vynachválit. Mám kolem sebe dostatek místa, můžu si téměř kamkoliv něco odložit, všechno mi sedlo do ruky, prostě spokojenost. Mimo to musím říct, že i cestující vzadu si na nedosattek místa nemůžou stěžovat, Vím, že v dnešní době najít v autě dostatek…

Zobrazit více

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu Honda HR-V ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2024 | nastavení cookies