Mitsubishi ASX

Nejhledanější recenze a uživatelské testy teréních aut

Audi

 - Q7

BMW

 - X3, X1, X5

Zobrazit/skrýt všechny značky »

Mitsubishi ASX 1.6DI-D

ASX je hodně lowend. Na celém autě je vidět snaha ušetřit. Auto je špatně zatlumené, jak motor, tak podvozek. Tenké plechy, tenký a měkký lak. Chybí podsvícení ovladačů ve dveřích. Levné materiály, plasty se dají snadno poučit, špatně slibované a volné.

Zobrazit více

Mitsubishi ASX 1.6 Invite

Invite mám něco málo přes rok, jsem jeho třetím majitelem. Spotřeba je v létě příznivá, pohybuje se okolo 5,8 až 6,3 litru na sto kilometrů. V období zimy je spotřeba o něco vyšší, dostala se na hodnuto těsně pod sedm litrů na sto kilometrů. V zimě obvykle jezdím krátké tratě se studeným motorem, takře to může být dané právě tímto. Jedná se o mé druhé Mitsubishi a jsem zatím velmi spokojený. 

Zobrazit více

Mitsubishi ASX 1.6 benzin

Automobil jsem si koupil v roce 2016 a bylo zcela nové. Jezdím s ním krátké vzdálenosti - v České republice po městěch a mezi městy. Někdy ale i delší vzdálenosti - Chorvatsko, Slovensko či Švýcarsko. Motor je zcela dostačující, po dálnicích, kde to jde, jezdím klidně 160. Jsem milovník rychlé jízdy. Průměrná spotřeba je někde okolo 6,6, co jsem tak vypozoroval. Ale dá se jezdit také výrazně levněji. 

Zobrazit více

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu Mitsubishi ASX ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2024 | nastavení cookies